PELİN KARAHAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PELİN KARAHAN

PELİN KARAHAN FAN

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kavak Yelleri İlk Bölüm Yemeği

YazarMesaj
Admin
Admin

Kavak Yelleri İlk Bölüm Yemeği Empty
MesajKonu: Kavak Yelleri İlk Bölüm Yemeği   Kavak Yelleri İlk Bölüm Yemeği Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 1:15 pm

19:30 Kavak yelleri ilk bölüm yemek

Kanal D'nin yeni dizisi "Kavak Yelleri" nin ilk bölüm gösterimi bu akşam tüm ekibin katıldığı tanıtım yemeğiyle gerçekleşiyor.

Kanal D’nin başrollerinde, Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç ve Aslı Enver’in oynadıkları, Atlan Gördüm, Ayten Uncuoğlu, Ege Aydan, Gülen Karaman, Nurcan Eren, Ferit Aktuğ, Didem İnselel, Münire Apaydın’ın da önemli rollerini üstlendikleri yeni dizisi “Kavak Yelleri”nin, yarın akşam (31 Mayıs ) düzenlenecek ve tüm oyuncular ile teknik ekibin de hazır bulunacağı ilk bölüm gösterimine ve tanıtım yemeğine basın mensubu arkadaşlarımız davetlidir.

Program

19.30 Yemek

20.00 Gösterim

Yapım : TİMS Productions

Yapımcı : Timur Savcı

Yönetmen : Kerem Çakıroğlu

Senaryo : Nükhet Bıçakçı – Pınar Ordu

Müzik : Pinhani

Oyuncular : Pelin Karahan (Aslı), İbrahim Kendirci (Deniz), Dağhan Külegeç (Efe), Aslı Enver (Mine), Ege Aydan (Murat), Gülen Karaman (Leman), Nurcan Eren (Hafize), Ferit Aktuğ (Metin), Didem İnselel (Gönül), Münire Apaydın (Canan), Tayfun Sav (Salih), Şebnem Doğruer (Şükran), Erol Aksoy (Osman), İbrahim Raci Öksüz (Şevket Hoca), Cihan Yenici (Koray), Gökhan Kıraç (Alp)

Ve Altan Gördüm (Kamil),Ve Ayten Uncuoğlu (Ayşe)

31 Mayıs 2007
http://pelinkarahan.bigforumpro.com

Kavak Yelleri İlk Bölüm Yemeği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» “Kavak Yelleri” Perşembe’nin birincisi
» Ekranda Kavak Yelleri
» “Kavak Yelleri” Perşembe’nin birincisi
» Kavak Yelleri yine birinci
» Kavak Yelleri birinciliği kaptırmadı